Garso kolonėlė Blaupunkt PS10DB

 • Garso kolonėlė Blaupunkt PS10DB

  Kodas: SKU#162202807242247231
  • Galingumas 800 vatų
  • „Bluetooth“ (A2DP profilis)
  • Karaoke funkcija
  • AUX IN
  • USB/SD grotuvas (iki 32GB)
  • MP3/WMA atkūrimas
  • FM radijas su iš anksto nustatyta 99 stočių atmintimi
  • Ekvalaizeris: įprastas, rokas, pop, klasika, džiazas, naujienos
  • Nuotolinio valdymo pultas
 •  

  Blaupunkt PS10DB

  „Gera ir garsi muzika yra būtina kiekvienam puikiam vakarėliui“. Sunku nesutikti su šiuo teiginiu. Žmonėms visada buvo reikalinga muzika kaip susitikimų fonas. 1940-aisiais šoko skambant gyviems muzikantams. Po to, kai gramofonai paplito, klausėsi melodijų iš įrašų. Kasetiniai magnetofonai buvo kitas šios evoliucijos žingsnis - tada vakarėliuose ir susitikimuose buvo „boomboxes“. Po jų sekė stereo sistemos su CD grotuvais.


  Aukščiausio lygio technologija reiškia, kad garso atkūrimas yra dar lengvesnis dėl belaidžių vakarėlių garsiakalbių, kurie yra funkcionalūs, nešiojami ir pakankamai galingi, kad sienos drebėtų! Paprasčiausiai įgalinę ryšį tarp savo išmaniojo telefono ir garsiakalbio, galite leisti muziką iš savo asmeninės bibliotekos ar muzikos srautinio perdavimo paslaugų paskyrų.


  Naujoji „Blaupunkt PS10DB“ garso sistema yra puikus sprendimas, užtikrinantis tinkamą garso garsumą iš įvairių prieinamų šaltinių. Įrenginyje yra „Bluetooth“ modulis, leidžiantis klausytis mėgstamos muzikos, išsaugotos išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ar kompiuterių atmintyje, jei jie yra prisijungę prie interneto. Taip pat galima groti muziką iš radijo stočių, esančių internete, ir iš daugybės muzikos paslaugų.

  Garsiakalbis turi lizdą SD kortelėms ir USB prievadą. Prisijungę prie bet kurio atminties įrenginio, kurio talpa yra iki 32 GB, galite leisti garso failus MP3 ir VMA formatais.


  Viršutiniame prietaiso skydelyje esantis AUX prievadas suteikia papildomą galimybę prijungti daugelį kitų garso šaltinių, tokių kaip MP3 grotuvai, muzikos maišytuvai ir DJ pultai.


  Blaupunkt PS10DB turi įmontuotą FM radiją su 40 stočių atminties nustatymu, kuris užtikrina, kad galite klausytis turimų mėgstamų radijo stočių be poreikio jų derinti.


  Naujoje šio prekės ženklo garso sistemoje taip pat yra stiprintuvas, kuris sukuria neįtikėtiną didžiausią 1200 vatų galią, todėl gali būti naudojamas net ir gana dideliems vakarėliams. Optimalus garso reguliavimas galimas dėl įmontuoto ekvalaizerio su šešiais galimais režimais: „Rock“, „Jazz“, „Classic“, „Flat“, „Pop“ ir „Country“. Garsiakalbio valdymas yra dar lengvesnis naudojant jo nuotolinį valdymą.

  Kita svarbi Blaupunkt PS10DB savybė yra karaokės funkcija su dviem belaidžiais mikrofonais. Tiesiog įjunkite juos, sureguliuokite garso toną ir kokybę naudodami garso įvesties valdiklius, žemo ir aukšto dažnio garsus bei aidą - ir jūs esate pasirengęs dainuoti! Šviesos diodų ekranas, esantis viršutinėje priekinėje prietaiso dalyje, siūlo papildomų specialiųjų efektų - diskotekos LED žibintai aštuoniais skirtingais režimais. Išjunk šviesą, suimk mikrofoną ir pasijusk kaip žvaigždė! Disko atmosferą sukuria šviesos efektai ant lubų.


  Įranga veikia su maitinimo šaltiniu ir įmontuota baterija, kurią reikia įkrauti maždaug po 6 valandų, o to pakanka muzikai leisti nuo 2 iki 4 valandų, atsižvelgiant į garso lygį. Baterijos įkrovos lygį galima patikrinti naudojant LED indikatoriuje matomą indikatorių. Prietaisas turi rankenas viršutiniame skydelyje ir ratus, todėl jį lengva ir patogu nešioti.


  Blaupunkt PS10DB yra daugiafunkcinis įrenginys - jis gali būti naudojamas kaip puikus vakarėlių garsiakalbis, garso sistema per fitneso užsiėmimus, konferencijas ir vakarėlius atviroje erdvėje. Jis taip pat puikiai tinka kasdien naudoti bet kokio paauglio kambaryje.